Servis hizmetlerimiz

Vidalı kompresör servisi

Vidalı kompresörlerin arızalanmasının birçok nedeni vardır. Basınçlı hava elde etmek için kullanılan bu kompresörlerin bakım ve onarımları bilgi ve deneyim… devamı

pistonlu-kompresor-
Pistonlu kompresör servisi

Pistonlu kompresörlerin arızalanmasının en büyük nedeni genellikle etkili bir soğutma sisteminin olmamasından kaynaklanmaktadır. Sibopların aşırı şekilde ısınması sonucu… 

devamı

kompresor-yag-bakim
yağ ve filtre bakımı

Yağ değişimi ve yağ filtresi değişiminde izlenmesi gereken aşamalar mevcuttur. Doğru şekilde yapılmayan değişim ve bakımlar ileriki aşamalarda sorun çıkaracaktır.

kompresor-revizyonu
Komple Kompresör Revizyonu

Revizyona girmeyen Kompresörlerin zamanla hava verimi düşer ve elektrik tüketimleri arttığı için de genel olarak verim kaybına uğrar. Revizyona giren kompresörler ilk günkü performansını verir.

kompresor-genel-bakimi
Kompresör Genel Bakımı

2000-4000 saat bakımları ile 4000-8000 saat bakımları; kontrol ve arızaları erken tespit için gerekli bakım süreleridir. Genel bakımların düzenli yapılması, uzun vadede bakım giderlerinde avantaj sağlatacaktır.

kompresor-rulman-bakimi
Kompresör rulman Değişimi

Rulmanların aşınması sıcaklığın artmasına ve rotorlarda sürtünmenin artmasına ve gürültüye sebep olur.  Bunu engellemek için vida grubu rulmanlarının değişikliğini yapmak gerekir. 

komresor-hava-tesisati
Kompresör hava tesisatı

Kompresör hava tesisatı, elektrik ve basınçlı havadan en çok verimi alacak şekilde kurulmalıdır. Birçok teknik bilgi gerektiren bu kurulum profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. 

kompresor-kurulumu
Kompresor kurulumu

Kompresör kurulumunda en önemli aşama kompresörün konumu ve çalışma koşullarıdır. Sonrasında basınçlı havanın dağıtımı ve elektrik kurulumu süreci gelmektedir. 

 

 

Servisini yaptığımız markalar